Úvod > Festivaly > Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!

Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!

Dalšie akcie v kategórií

Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!
Dátum:
18.6. - 18.6.2019
Čas konania:
17:00
Názov:
Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!
Miesto:
Nám. A. Hlinku č.1
Usporiadateľ
MsKŠ, Zlaté Moravce
Popis akcie:
Smejko a Tanculienka: Hip, hip, hurá!
Ahojte, chrobáčikovia!Prinášame vám úplne nové predstavenie HIP HIP HURÁ!, kde sa konečne dozviete ako sme sa my dvaja Smejko a Tanculienka spoznali, skamarátili a možno prezradíme aj oveľa viac v našich nových pesničkách a rozprávkach. Pobozká Tanculienka žabu v rozprávke Žabí princ? Premôže Smejko veľkú špinu Fúľu Bakanú? Kto je to Obor Tatroš? Pôjdeme s Klbkom do sveta, zahráme si Človeče nehnevaj sa, uhasíme oheň s pesničkou Bim bam bom, zahráme sa na Slepú babu, rozveselíme Tanculienku pesničkou Usmej sa a na záver sa rozlúčime Pápá a vrátime sa tam, kde je nám najlepšie: Doma. Nebude chýbať autogramiáda na nové DVD Hip hip hurá! a obľúbené spoločné fotenie.
Ako bonus k zakúpeným štyrom lístkom dostanete voucher na získanie DVD Kuk, ani muk: Naživo so záznamom z minuloročného predstavenia, pred vstupom do sály úplne zadarmo!
Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.Každá osoba, dospelý aj dieťa bezohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov. Predstavenie trvá približne 60 minút, po ktorom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou.