Úvod > Festivaly > THE GENTLEMEN SLOVAKIA - divadelná strip show

THE GENTLEMEN SLOVAKIA - divadelná strip show

Dalšie akcie v kategórií

THE GENTLEMEN SLOVAKIA - divadelná strip show
Dátum:
23.3. - 23.3.2019
Čas konania:
20:00
Názov:
THE GENTLEMEN SLOVAKIA - divadelná strip show
Miesto:
Nám. A. Hlinku č.1
Usporiadateľ
MsKŠ, Zlaté Moravce
Popis akcie:
 THE GENTLEMEN SLOVAKIA  - profesionálna divadelná strip show

 18:00 - otvorenie baru / v bare sa budú pripravovať aj miešane nápoje a cocktaily /

18:00 - 20:00 NOVINKA :Zaži krásnu a luxusnú pleť.”
Skupina The Gentlemen Slovakia je zložená výlučne len so slovenských tanečníkov / striptérov. Páni pochádzajú z každého kútá Slovenska, čo robí našu skupinu výnimočnú. Choreografom skupiny je uznávaný tanečník a choreograf Johnny Mečoch. Vystúpenia sú robené tak, aby sme uspokojili aj tú najnáročnejšiu návštevničku. Naše poslanie je, priniesť každej žene potešenie, dobrú zábavu, ale aj inšpiráciu do svojho života.
účinkujúci: Lucas, Chris, Anthony, Ronie, Marcio, moderátor podujatia: Binďo / rádio Viva /choreograf skupiny : Johnny Mečoch
Pred vystúpením sa o krásu a luxusný zážitok na vašej pleti postará Dana Pasztorik a tím nezávislých kozmetických poradkýň. Môžete si nechať bezplatne upraviť make-up, prepúdrovať, či osviežiť líčenie. Radi vám poradia ohľadne starostlivosti o pleť alebo s výberom toho správneho odtieňa rúžu, ktorý podčiarkne váš štýl. Vyskúšajte najnovšie trendy v kozmetike a otestujte luxusné prípravky.
Podujatie je určené všetkým ženám, všetkých vekových kategórii / 18+ /, nakoľko každá show je plná vášne, elegancie a gentlemenských pikantných zakonční.
Vstupenky:Basic: sedenie v poslednej radeSilver: sedenie v stredných radáchVIP Gold : exkluzívne sedenie v pri stoloch hneď pri pódium, welcome drink, podpiskarta skupiny , fotografovanie s celou skupinou na pódium po ukončení podujatia