Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Koordinátor zákazníckeho servisu

Koordinátor zákazníckeho servisu

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Zlaté Moravce
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
-práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti,

-seriózne finančné ohodnotenie,

-možnosť odborného rastu,

-odborné školenia a kurzy,

-sociálny program,
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 900,- € čo predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom ( aj v Anj) a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu. V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.
O spoločnosti:
Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
14.8.2019
Počet videní:
1